..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Newsy


"Gwiezdny Pirat" #23!
Boromir.
Na stronie Wydawnictwa Portal pojawiła się notka na temat najnowszego "Gwiezdnego Pirata" i jego zawartości. Znajdziecie tam pokrótce opisanie wszystkie teksty. Dokładne informacje i link do ściągnięcia nowego numeru, znajdziecie tutaj.

10 urodziny Fallouta!
Malvick.
Twórcy Fallouta 3 zapraszają do konkursu z okazji 10 rocznicy stworzenia pierwszej części sagi. Zadaniem konkursowym jest wymyślenie i opisanie Perka, którego może posiąść bohater. Głowna nagroda to umieszczenie perka w F3, oraz nagrody rzeczowe. Więcej w rozszerzeniu.

10.000 w Leju Po Bombie!
The_Ezekiel.
Na Orbitalowym forum, w Leju Po Bombie, pojawił się dziesięciotysięczny post! Lej złapał wreszcie swoje tempo i rozwija się już równie dynamicznie, jak reszta serwisu. Zaprawszamy więc do odwiedzin w Leju Po Bombie i wspólnego forumowania!


101 aktualka Moorholda
Boromir.
Kolejna aktualizacja, po tej naprawdę wyjątkowej, setnej, jest spokojniejsza. W końcu nie można dopuścić, by Czytelnik się rozpieścił i miał zbyt duże wymagania wobec skromnego działu Neuroshimy, na jeszcze skromniejszym serwisie Moorhold.

26 numer Gwiezdnego Pirata! (09-12-24)
Bor.
Wydawnictwo Portal przygotowało nowy numer Gwiezdnego Pirata, w którym znajdziecie przygodę autorstwa Bartosha. Od tej pory Gwiezdny Pirat ma się ukazywać co miesiąc i znajdować się w nim będą wieści z Wydawnictwa oraz materiały do Neuroshimy i Monastyru.

3 aktualki komandorii NS na Valkirii
Boromir.
W ciągu ostatnich dni dział Neuroshimy na serwisie Valkiria został aż trzykrotnie zaktualizowany. Zapraszam do zapoznania się ze: śmigłowcem, pakietem sztuczek, a także opowieścią z pola bitwy, czyli Alamo kontratakuje.

3 nowe teksty NS w Tawernie RPG!
Boromir.
Mimo iż minęło już ładnych kilka dni od premiery 100 numeru Tawerny RPG, warto poinformować o trzech neuroshimowych tekstach, które się w nim znalazły. Zapraszam więc do zapoznania się ze scenariuszami O jedno przymierze za daleko i Ból oraz garścią sztuczek.

3 teksty NS w Tawernie RPG (08-08-06)
Boromir.
W najnowszym numerze Tawerny RPG pojawiły się trzy teksty do Neuroshimy. Są to pochodzenie Żydzi (!), sekta Kościół Pokutny oraz stwór Mimy/Świetliki. Pozostaje mi chyba tylko serdecznie Was zaprosić do zapoznania się z tymi pracami :)

31 numer Gwiezdnego Pirata (10-05-19)
Bor.
Wydawnictwo Portal poinformowało o premierze 31 numeru Gwiezdnego Pirata, w którym znaleźć można wiele materiałów związanych z Neuroshimą. Wśród nich dwie organizacje i dwa miejsca. Tutaj znajdziecie więcej informacji. Zapraszam!

38 odcinek Gone with the Blastwave!
Boromir.
Już jest! Po dosyć długiej przerwie w wydawaniu komiksu Gone with the Blastwave, pojawił się nowy odcinek. Wszystkich mających chęć się trochę pośmiać, zapraszam tutaj. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią się następne odsłony.

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] | wszystkich artów: 349

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.044731 sek. pg: