..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Newsy


Orbitalowe Newsy ruszają!
Redakcja
Odpalamy nowy dział - Orbitalowe Newsy, które zastąpią w menu odnośnik do Strony Głównej. Wystarczy jedno kliknięcie i już macie dostęp do nowinek z naszej redakcji, a także bedziecie mogli dowiedzieć się, co słychać w fandomie NS oraz w wydawnictwie. Więcej w rozszerzeniu.

Wydawnictwo - Zapowiedzi
The_Ezekiel
Na stronie Wydawnictwa Portal ukazała się lista projektów które są w trakcie prac. Można się m.in. dowiedzieć o dacie premiery, cenie, objętości. Fani NS będą mogli przeczytać o dodatkach Mutanci, Gladiator/Najemnik oraz o antologii opowiadań Czerwone Oko. Więcej w rozszerzeniu.

Nasze punkty programu na T5
Lairena
Orbita już po raz drugi wnosi wkład w program Tornado. Poza kultowymi już punktami porgramu, takimi jak Texas Open, czekają na uczestników konwentu inne ciekawe atrakcje. Pełna lista punktów programu made by O-Team w rozszerzeniu.

Transmisja z Orbitala #38!
The_Ezekiel
Chwilę po ostatniej transmisji, aby tylko zdążyć przed Tornado, prezentujemy Wam nowości na Orbitalu: Złożony w .pdf i zilustrowany mistrzowskimi pracami szarej scenariusz Paprotka a także... zupełnie nowy dział. Ale i to nie wszystko. Czytajcie dalej.

Neuroshimowe koszulki
Boromir.
Jeśli byliście na Tornado, to zapewne zauważyliście, że redakcja Wydawnictwa Portal wystąpiła w całkiem fajnych koszulkach Neuroshimy. Gdybyście sami chcieli takową mieć, wystarczy że zajrzycie do sklepu wydawnictwa i zamówicie ją sobie za 35 zł.

Transmisja z Orbitala #39!
The_Ezekiel
Prezentujemy Wam gadżet dla wszystkich, którzy lubią dużo ciekawej broni na sesjach - Arsenał Gracza! Jest to ilustrowany zbiór broni na oddzielnych kartach wraz z poręczną kopertką- opakowaniem, który rozbudowuje podręcznikową zbrojownię i ubarwi Wasze sesje NS!


Najbliższe plany Portala
Boromir.
Zgodnie z informacjami z pierwszej ręki (od Michała Oracza) Wydawnictwo Portal w najbliższym czasie ma zamiar wydać antologię fanowskich opowiadań do Neuroshimy, pt. "Czerwone Oko" oraz dodatek do HEXa, o którym więcej przeczytacie na blogu Meppa.


Sytuacja sceny NS i… Cthulhushima
Boromir.
Ostatnio na Crossroadzie prowadzone są dwie ciekawe dyskusje. Pierwsza z nich dotyczy Sytuacji sceny NS i tego, co można zrobić by było lepiej. Drugi topic zaś ma za zadanie zachęcić ludzi do połączenia Neuroshimy z Zewem Cthulhu. Czy spodoba się Wam Cthulhushima?


Neurobusters #22!
The_Ezekiel
Ukazał się nowy odcinek Neurobusters, neuroshimowego komiksu autorstwa Twilight Wolfa. Kolejną, oznaczoną numerem 22 odsłonę przygód naszych bohaterów możecie ujrzeć tutaj.

3 aktualki komandorii NS na Valkirii
Boromir.
W ciągu ostatnich dni dział Neuroshimy na serwisie Valkiria został aż trzykrotnie zaktualizowany. Zapraszam do zapoznania się ze: śmigłowcem, pakietem sztuczek, a także opowieścią z pola bitwy, czyli Alamo kontratakuje.

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] | wszystkich artów: 349

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.033437 sek. pg: