..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Recenzje


Krew i Rdza II
Paprotek.
Po zupełnie przyzwoitych "Ruinach", "Ekipa Trzewika" atakuje nas kolejnym dodatkiem - drugą częścią przygodoproponująco-Storylinioprzedstawiającego podręcznika "Krew i Rdza".

Orzeł i Gwiazda
Paprotek, Kudłaty, Bor.
Odkrywszy pewnego dnia grę planszową Orzeł i Gwiazda, Paprotek napisał do mnie, że można by kiedyś zagrać, a następnie napisać recenzję, no bo przecież lubimy klimaty historyczno-wojskowo-patriotyczno(w tym tygodniu idziemy walczyć pod krzyżem, jak prawdziwi patrioci :P)-planszówkowe, więc na pewno będzie kupa zabawy, a jak nie, to kolejny wspaniały powód, by się razem napić.

Ruiny
Paprotek.
Nie jest to tekst, w którym powinienem oceniać, czy dogłębnie analizować to zjawisko, napiszę jedynie, że z ulgą i uśmiechem przywitałem następny krok Wydawnictwa - "powrót do korzeni". Serię bardzo dobrych dodatków, które nie tyle powiększały czy zmieniały NS, a uzupełniały i ewentualnie poprawiały.

Moloch: Ucieczka z Miasta Maszyn
KuDłaty.
Nie muszę chyba tłumaczyć, że kiedy pojawił się "Moloch: Ucieczka z Miasta Maszyn" byłem w siódmym niebie - zawsze chciałem mieć dodatek o ludziach walczących z Bestią - Bestiariusz apetyt zaostrzył, na Professionbooku ZM trochę się zawiodłem. Aż tu nagle pojawia się pudło z kampanią W MOLOCHU! W samym środku Bestii. Całość była doprawiona informacjami o możliwości grania postaciami z Seattle...

Bestiariusz: Bestie
Cyrus.
Podsumowując - za standardową kwotę otrzymujemy ponadstandardowy tekst urozmaicony dobrymi i bardzo dobrymi ilustracjami. Ode mnie jeszcze mały plusik - w książce znajdziemy bestię przygotowaną na Tornado, i z zadowoleniem stwierdzam, że została dobrze opracowana. Tylko nie wyobrażałem sobie, że tak będzie wyglądał. Cóż, nie można mieć wszystkiego.

Krew i Rdza
Boromir.
Po zapoznaniu się z częścią pierwszą, czas na tę właściwą, czyli krótkie zarysy, które tylko czekają, by przerobić je w świetne scenariusze. I muszę powiedzieć, że naprawdę jest co poddawać obróbce...

Mistrz Gry^2
FanTomas.
"Mistrz Gry 2 to w głównej części sufler Mistrza Gry, czyli masa przykładowych lokacji i postaci tak, że człowiek na sesji zagląda i może prowadzić.”

Piraci
Boromir.
Po zapoznaniu się z beznadziejnym „Miami” i średnim „Zaginionym Miastem” do lektury ostatniego tomu trylogii bagiennej, zatytułowanym „Piraci”, podchodziłem ze sporymi obawami.

Miami
Boromir.
Dodatek ten miał za zadanie zaciekawić i zachęcić odbiorcę do jak najczęstszych odwiedzin stolicy Florydy, tymczasem wywołuje dokładnie odwrotną reakcję. Osobiście w najbliższym czasie nie chcę mieć z Miami nic wspólnego.

Zaginione Miasto
Boromir.
„Zaginione Miasto” jest drugą, po „Zabić Szczura”, samodzielną kampanią do Neuroshimy. Tym razem będziemy mieli okazję przenieść się do Miami i wraz z przyjaciółmi przedzierać się przez śmiertelnie niebezpieczną dżunglę w poszukiwaniu tytułowej lokacji.

strona: [1] [2] [3] | wszystkich artów: 22

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.017451 sek. pg: