..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Sztuczki


Ale nie patrzcie, dobra?
Vagantis.
W zasadzie trudno powiedzieć, czy Lucas miał pecha... Nie był z Vegas, ani nic z tych rzeczy, ale w jego przypadku powiedzenie, że Fortuna jest kapryśną kochanką nabierało nowego znaczenia. Co? Jak to nie ma takiego powiedzenia? Jest, ja zwykłem tak mówić. Powiedziałem tak raz... Kiedyś... Mniejsza z tym. Chodzi o to, że w całym jego dotychczasowym życiu nie udało mu się nikomu zaimponować swoimi umiejętnościami - peszył się, czy coś i popisy wywoływały jedynie salwę rubasznego śmiechu.

Przyjaciół się nie wybiera
Vagantis.
Kumpel: No siema! Ty tam elegancik! McNeal: Jak mnie nazwałeś, wieśniaku? Spike: Proszę nie zwracać na niego uwagi. Zatrudniam go, bo dostaję dotacje z Unii na niepełnosprawnych pracowników...

Pan Dwie Spluwy
Cyrus.
- No nie mów, że chcesz strzelać z dwóch spluw równocześnie! - Jasne, że chcę! Z palcem w dupie! - Nie wierzę! - Nie? No to patrz!

Kill Bill
Winnie
Zaczynał śpiewać "My Baby shoot me down" ilekroć trafialiśmy na ślad Boba i paczki. Kiedy montował bombę pod ich samochodem - gwizdał skoczną melodyjkę, którą nazywał "Twisted nerve". Kiedy Bob i paczka wsiedli do auta i pizgnęło ich flakami, ten świr zrobił szpagat z radości.

Walczączy z wkrętami
Braerios.
Znałem kiedyś pewnego mechanika, niby niepozorny koleś. No bo przecież, co może mi zrobić jakiś koleś, który zna się na naprawianiu pralek? Zmieniłem zdanie, gdy w ręce wziął to, czego używa mu się najlepiej...

Lewą nogą...
ozi.
A teraz posłuchaj mnie uważnie, synu. W życiu każdego kierowcy są trzy etapy. Pierwszy ma miejsce wtedy, gdy widząc przeszkodę dusisz hamulec obiema nogami. Na tym poziomie zatrzymała się twoja mamusia. Tak, dlatego musimy klepać jej wóz średnio raz na miesiąc. Drugi etap następuje, gdy hamujesz prawą nogą, tak jak wszyscy to robią. Ale ty kozie z dupy nie wypadłeś, więc nauczę cię dziś czegoś ekstra. Uwierz mi, podziękujesz za to kiedyś papie. Jesteś gotów na trzeci etap?

Prawie jak w domu
Karasu.
Las. Staliśmy na niewielkim wzniesieniu, ściana drzew zaczynała się nieco niżej. Słyszeliśmy trochę plotek na temat tego miejsca, ale czy to by miało nas zniechęcić? Tędy będzie najszybciej. Chris zatrzymał się w miejscu, obserwując pilnie korony drzew. Czekam, czekam...

Jestem hardkorem
Bor.
Wiesz, co kiedyś widziałem w Nowym Jorku? Jakieś dziecko przegrało zakład i musiało wejść po ścianie na budynek. W czasie gdy to robiło, z okna wychyliła się babcia i zaczęła krzyczeć, żeby zszedł natychmiast, bo się zabije. I wiesz, co? Dzieciak zamiast zejść, odkrzyknął, że jest hardkorem i po chwili był już na szczycie budynku.

Green peace
Paprotek.
Igła nie był z Rosendale. Nie był też z Vegas, a jak się potem okazało - był mutkiem - więc nie mógł być też tak naprawdę z Teksasu, choć ta wersja przez długi czas obowiązywała jako oficjalna. Gdybym miał jednak zgadywać, skąd był, powiedziałbym, że z Jamajki.

Koci Łeb
ozi.
Zawsze myślałem, że zawieszenie mojej bryki przystosowane jest tylko do jazdy po asfalcie i imponowania laskom. Ale rodzina potrafi przewrócić światopogląd.

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] | wszystkich artów: 66

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.015259 sek. pg: