..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Wilcza WatahaSami o sobie mówią „Wilcza Wataha”. Nie jest ich wielu, ale nie w liczbie drzemie ich siła. To chyba jedyny gang, który jest… lubiany. Lubiany wszędzie, gdzie dotarła ich sława. Krąży o nich wiele opowieści, legend, a nawet ballad śpiewanych przez wędrownych trubadurów. Ludzie mówią o nich „złoci chłopcy”, każdy dzieciak chciałby w przyszłości zostać jednym z nich, a przywódcy naprawdę dużych organizacji zabiegają o ich względy (ze względu na reklamę, oczywiście).

Dlaczego, zapytasz…

Ano dlatego, że niewielu zostało już na świecie ludzi, którzy ostatnią bułką podzielą się z głodnymi, za bezcen pogonią z miasta uporczywego mutasa, za wikt i opierunek pomogą przy budowaniu umocnień mających chronić miasto przed najazdami, a mało tego, są mili, inteligentni i przystojni…

Tych 25 chłopców o średniej wieku oscylującej wokół 17 lat, to błędni rycerze postapokaliptycznego świata. Wszystko, co robią, robią dla sławy, szczęścia ogółu i pięknych kobiet. No dobra… Niełatwo w dzisiejszych czasach o piękne kobiety, ale babki kleją się do nich, jak do miodu.

Jeśli masz problem, oni na pewno pomogą ci go rozwiązać, o ile twoje intencje są dobre. Przyjmą zapłatę w amunicji, paliwie, lekach lub żywności. Części zamienne do ich motocykli również będą mile widziane. Co, nie wspomniałem, że to gang motocyklowy? A jakże! I to nie byle jaki. Są mistrzami w jeździe na dwóch kółkach i chyba tylko w Detroit mogliby znaleźć godną konkurencję.

Pomimo, że są bardzo młodzi, to niesamowicie łebskie chłopaki. Każdy jest wyuczony jakiegoś rzemiosła. Jeden mechaniki, jeden elektroniki, inny rusznikarstwa, jeszcze inny medycyny… Znają się dosłownie na wszystkim. Ponadto przy każdej okazji robią sobie powtórkę z historii. Siadają wokół ogniska i każdy, po kolei, opowiada co przeczytał w książkach, bądź też usłyszał od ludzi pamiętających czasy przed wojną. Wilcza Wataha, to nieliczny gang, ale jego sława sięga niemalże wszędzie.

Nabór prowadzony jest tylko w przypadku śmierci któregoś z Wilków, a przed kandydatem stawiane są konkretne wymagania. Po pierwsze, musisz coś umieć. Mechanika, fizyka, biologia, budownictwo… Najlepiej to, w czym dobry był poległy Wilk. Po drugie, musisz świetnie jeździć i umieć się bronić. Po trzecie, nie możesz mieć więcej, niż 23 lata. Taką sobie granicę ustalili, nie mam pojęcia dlaczego…

Lider grupy: Peter Manace
Odłączenie się: Wilki jeżdżą stadem o wiele rzadziej, niż w pojedynkę, ale raz w miesiącu organizują zjazd w określonym wcześniej miejscu. Chwalą się wtedy zdobytą wiedzą i swoimi wyczynami.

Wymagania:

Prowadzenie motocykla 4+
Wiedza z dowolnej dziedziny, lub wybrane rzemiosło 4+
Pistolety lub karabiny 2+
Chęć czynienia dobra i pozytywne nastawienie do życia
Wiek: 15-23 lat

Cechy:

Ten dobry
Wjeżdżasz do miasta, a ludzie witają cię kwiatami. No dobra, może nie kwiatami, ale na pewno nie serią z CKM-u. Na starcie otrzymujesz 1 punkt dobrej sławy.

Miałaś kiedyś Wilka?
Nie ma takiej babki w całych Zasranych Stanach, która oparłaby się urokowi Wilka. Dostajesz premię w postaci ułatwienia do kontaktów z kobietami. Wszelkie testy oparte na Charakterze, odnoszące się do kobiet, są o stopień łatwiejsze. Która ci teraz odmówi?

PS. Cechy wybierać można zamiast standardowych cech gangera.


Vagantis.
komentarz[45] |

Komentarze do "Wilcza Wataha"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.016209 sek. pg: