..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Oprawca

Wbrew pozorom jest duży popyt na twoje umiejętności. Możesz być sadystą znajdującym przyjemność w zadawaniu innym bólu w Hegemonii, albo psychopatą-artystą w Detroit, Miami lub Vegas. Możesz być nawet nadwornym oprawcą-katem w Federacji Appalachów. Nie znalazłeś jeszcze człowieka, który wytrzymałby w twojej pracowni więcej niż 12 godzin – zawsze wymięknie. Zawsze powie ci to, co interesuje twojego pracodawcę. Mogą do ciebie przyjść myśląc, że są twardzi, ale to tylko pozory – ty wiesz, że po kilku godzinach staną się mięczakami. Jak każdy w twoich rękach.

Powiedzmy sobie szczerze: nikt cię nie lubi i większość cię nienawidzi do szpiku kości, ale też wszyscy się ciebie boją. Jesteś specjalistą, prawdziwym artystą w tym co robisz. Na ogół zajmujesz się wyciąganiem z ludzi informacji. Możesz być na usługach jednego mafiosa, albo wolnym, niezależnym ‘rzemieślnikiem’ – wtedy przyprowadzają do ciebie jednego zioma, a ty wyciągasz z niego to, co chcą wiedzieć. Niezależnie od tego jaką wybrałeś opcję – zawsze znajdziesz klientów i zawsze dobrze ci zapłacą za twoje usługi.

Oczywiście nie raz i nie dwa twoi ‘pacjenci’ próbowali cię okłamać. Ciebie naprawdę trudno jest oszukać. Ile to razy krzyczeli jakieś bzdury myśląc, że uwierzysz. Naiwniaki. Widziałeś już tylu kłamców, że wystarczy, że spojrzysz takiemu w oczy, i już wiesz... Kiedy człowiek wije się z bólu w twojej pracowni, wyłazi jego prawdziwa natura. Cwaniaczek podda się szybko, kiedy zorientuje się, że cię nie okłamie. A prawdziwy twardziel może przetrwać nawet do 10 godzin. Wtedy tylko kiwasz głową z uznaniem... Zresztą nieważne co się z nim później stanie. W najlepszym wypadku i tak będzie kaleką...

Cechy:

Fach w ręku
Wiesz czemu jesteś taki dobry? Ja ci powiem – bo każda twoja ofiara będzie się wić z bólu dwa razy dłużej niż u kogokolwiek innego. Masz się za artystę, ale większość ludzi uważa, że jesteś całkowicie pochrzaniony. Ale dlaczego? Przecież każdy w tym świecie musi być okrutny, żeby przeżyć – ty tylko zarabiasz w ten sposób na żarcie. Nie czujesz żalu do tego, którego męczysz, to twoja praca i tyle. A że ją lubisz, to już całkiem inna sprawa...

Obrażenia od tortur do limitu obrażeń liczą się jak o poziom niższe: zamiast lekkich ran zadajesz draśnięcia, zamiast ciężkich ran – lekkie. Ale draśnięcia pozostają draśnięciami. Utrudnienia procentowe jednak pozostają takie same. Jeśli zepsujesz test, to tortury zadają normalne obrażenia.

Mistrz ceremonii
Ty też jesteś niezły. Możesz nie mieć swoich narzędzi, możesz nie mieć czasu, a koleś i tak będzie żałował, że się urodził. Znasz najczulsze punkty, te, które najbardziej bolą. Poruszysz nawet sparaliżowanego.

Aby przesłuchiwany zaczął śpiewać, musi oblać nie trzy testy pod rząd, a dwa!

Kłamać to ja, nie mnie
Słyszałeś już takie bajki, że naprawdę trudno uwierzyć... czego to ludzie nie wymyślą? Najchętniej to wyłączyliby sobie układ nerwowy, ale sorry... nie da się tak łatwo. A więc kłamią, kiedy tylko mogą. Ty już znasz takich pedałów. Czujesz ich śmierdzące moczem łgarstwa.

Zawsze, gdy ktoś testuje przeciwko tobie blef, musi przerzucić swoją najlepszą kość. Słabe? A nie pamiętasz, jak działa 20?

Patrz też: Art. Torturowanie - podręcznik postapokaliptycznego oprawcy


(Ilustrowała Krfa)
GSP_Dibbler.
komentarz[25] |

Komentarze do "Oprawca"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.016735 sek. pg: