..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    ORBITAL MENU
    » Neuroshima
    » Świat
    » Bohater
    » Rozrywka
    POLECAMY

     SZUKAJ
    » Mapa serwisu
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Wstępniak ŚwiątecznyHo, ho, ho! Znowu święta, do diabła!

Na wstępie zapraszam wszystkich naszych czytelników do wzmożonego pozostawania z nami, kiedy dookoła choinka i karp ścielą się gęsto.

Dlaczego?

Cóż, dość napisać, że Redakcja Orbitala (w żadnym razie 'Orbitalu', jak piszą miłośnicy klapek-japonek i TaTu) nigdy nie zaliczała się do specjalnie normalnych - i jako taka, w równie wątpliwie normalny sposób obchodzi Gwiazdkę.

Że to JUŻ-TEN-CZAS idzie poznać głównie po wzmożonej aktywności na forum - zgodnie z logiką, moderatorzy mają wolne i można offtopić ile wlezie - to widać, słychać i czuć, a liczba sprośnych kawałów, linków, komentarzy, uwag, docinków i przezabawnych facecji (polegających najczęściej - i co najwyżej - na wulgarnym odnoszeniu się do kolegów) przekracza wszelkie granice.

To właśnie w Ten Czas, Naczelny zamiast błogo używać świątecznej atmosfery, musi łykać proszki i nadużywać napojów kojących, bo każdy hiperaktywny uczestnik forumowych igraszek ma gdzieś deadline'y, twierdząc, że swoje już zrobił - zmieniając avatar na taki z czapeczką i podpis na taki ze sprośnym żartem.

Co roku mamy też choinkę. Do tej pory prezenty pod nią wrzucał Papsołaj i bywało różnie (przeważnie groźnie). W tym roku rozdaje je sam [Jezus] Zbawiciel (chodzą słuchy, że narodził się w polskim Nazarecie - Wałbrzychu) i podejrzewam, że będzie jeszcze gorzej.

Boże Narodzenie to także wyjątkowy okres, gdzie redakcja na nowo się integruje, a każdy jej nowy członek lub przyjaciel poznaje od dosyć ciekawej strony swoich towarzyszy, przy okazji często dowiadując się czegoś o swojej orientacji (bywa, że z czyjegoś podpisu).

Jednym słowem - trudniej znaleźć wspanialszą okolicę w sieci i całym fan-domku z piernika, gdzie byłoby przytulniej i milej, gdy za oknem biało lub szaro. Jedno jest pewne i ręczę za to całą swoją wątpliwą reputacją - nic nie jest tak przyjemne, jak Święta spędzone w chwilach wolnych od objadania się z rodziną z Orbital Teamem, zwłaszcza będąc byłym już na szczęście Naczelnym. Spróbujcie i Wy - nie pożałujecie.

Tak na koniec i nieco bardziej sieriożnie - życzę wszystkim czytającym te słowa miłych, wesołych, zdrowych, smacznych i licznie obdarzonych podobnymi przymiotnikami Świąt. A przede wszystkim - smacznego.


The_Ezekiel.
komentarz[2] |

Komentarze do "Wstępniak Świąteczny"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   PATRONUJEMY

   WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Czy interesują cię raporty z sesji NS?
Tak!
Nie.
A co to?
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Pasożyty
   Hibernatus (....
   Yakuza
   FATEout
   Legia Cudzozi...
   Pistolet Maka...
   Łowca - dzień...
   Neuroshimowe ...
   Śpiąca Królew...
   Bo kto umarł,...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.011533 sek. pg: